Back to PK

Category:Dovednosti

UNDER CONSTRUCTION

Stránky a Zkušenosti

Při dobývání teritoria, válčení nebo těžbě zaznamenáváš své zkušenosti do svého Deníku. Tyto zkušenosti jsou zaznamenány na Stránkách. Kolik stránek jsi popsal zjistíš, když se podíváš na modrý pruh ve spodním levém rohu displeje. První číslo znamená, kolik stránek jsi již popsal, zatímco druhé zobrazuje množství potřebné pro dosažení další Úrovně. Jakmile napíšeš dostatek stránek, na modrém pruhu se objeví nápis "Level Up!" Když na něj klikneš a máš dostatek Jídla pro Mnichy, předají ti část svých znalostí v podobě Dovednostního bodu. Ten pak na stránce Dovedností přiřadíš jedné konkrétní z nich.

Dovednosti

Stránku Dovedností nalezneš kdykoliv pod "Menu" > "Skills" nebo jednoduše klikneš na pruh Stránek v levém spodním rohu obrazovky. Objeví se seznam Dovedností, mezi nimiž budou i ty, které už umíš. Většina Dovedností má 3 Úrovně, které se můžeš naučit. Každé první dvě úrovně stojí jeden Dovednostní bod, přičemž 3. úroveň stojí 2.

Když se naučíš 3. úroveň Bojových specializací, odemknou se ti různé specializační dovednosti. Ty však můžeš mít pouze jednu z nich. Tyto specializace tvé postavě v závislosti na tom, kterou zvolíš, dodávají další bonusy.

Navrácení Dovednostního bodu

Každý hráč může dosáhnout maximálně 35. úrovně, což znamená maximálně 35 Dovednostních bodů. Jelikož se nebudeš schopen naučit všem dovednostem, dobře zvaž svou volbu. Až použiješ všechny dovednostní body a zjistíš, že nejsi spokojen, není vše ztraceno. Ve hře můžeš kdykoliv kliknutím na konkrétní Dovednost snížit úroveň ("reclaim") a získat jeden bod zpátky. Zadarmo však mnichové nepomáhají nikomu. Bude tě to stát 60 Jídla, přičemž přiřazení uvolněného bodu je již zdarma. Cena tohoto úkonu je poloviční, když jsi Platinum Member.

Subcategories

This category has only the following subcategory.

Z