Back to PK

Category:Umiejętności

Doświadczenie

Podczas zdobywania nowych terytoriów, pokonywania wrogów i zbierania surowców w Parallel Kingdom, zauważysz, że zdobywasz doświadczenie. Doświadczenie to zarejestrowane jest jako Pages. Możesz zobaczyć aktualną ilość swojego doświadczenia na niebieskim pasku w lewym dolnym rogu. Pierwsza liczba na niebieskim pasku postępu to liczba Twoich Pages, druga natomiast to ilość jaka jest Ci potrzebna do zdobycia kolejnego poziomu doświadczenia i punktu umiejętności. Kiedy osiągniesz potrzebną ilość Pages, niebieski pasek oznajmi Ci to napisem "Poziom wyżej!" ("Level Up!"). Naciśnij na niebieskim pasku i jeśli masz wystarczającą ilość jedzenia do zaoferowania Mnichom, przekażą Ci oni wysoce pożądaną wiedzę, w postaci dodatkowego punktu umiejętności. Po tym znajdziesz się w menu Umiejętności ("Skills") gdzie zdecydujesz na jaką nową umiejętność przeznaczysz swój punkt umiejętności.

Umiejętności

W każdej chwili możesz uzyskać dostęp do menu umiejętności poprzez naciśnięcie "Menu" >> "Umiejętności" ("Skills") lub naciskając na niebieski pasek Pages w lewym dolnym rogu ekranu. Menu umiejętności pokaże Ci wszystkie umiejętności, które posiadłeś do chwili obecnej. Większość umiejętności posiada trzy poziomy zdolności do nauczenia. Pierwsze dwa poziomy każdej umiejętności kosztują jeden punkt umiejętności, trzeci poziom natomiast kosztuje dwa punkty umiejętności.

Kiedy nauczysz się 3 poziomu Treningu bojowego, ukażą Ci się dodatkowe drogi specjalizacji. Możesz wybrać tylko jedną umiejętność specjalistyczną w danym momencie. Drogi specjalizacji pozwalają Twojej postaci wyciągnąć maksimum korzyści poprzez osiąganie specjalnych bonusów związanych z drogą specjalizacji, którą wybierzesz.

Odzyskiwanie punktów umiejętności

Każdy gracz może osiągnąć maksymalnie 35 poziomów, oznacza to maksymalnie 35 punktów umiejętności. Wybieraj swoje umiejętności rozważnie dopóty, dopóki nie będziesz w stanie nauczyć się wszystkich możliwych. Jednakże, jeśli zużyłeś wszystkie swoje punkty umiejętności i zdecydowałeś nauczyć się czegoś innego, nic nie jest stracone. Kiedy tylko chcesz, możesz wcisnąć w zaznaczenie, przy wyuczonej wcześniej, danej zdolności i wybrać "Odzyskaj" ("Reclaim") zużyty punkt umiejętności. Uważaj tylko, Mnisi nie pomagają nikomu za darmo. Odzyskanie punktu umiejętności będzie kosztować Cię 60 jedzenia za każdy punkt, jeśli odzyskasz już pożądany punkt, możesz wykorzystać go do wyuczenia innej zdolności nie ponosząc już innych kosztów. Koszt odzyskania punktu umiejętności zmniejszony jest do 30 jedzenia jeśli wykupiłeś pakiet Platinum.


Poniżej znajdziesz odnośniki do wszystkich umiejętności i zdolności, których możesz się nauczyć.

Następna sekcja: Miasta

Subcategories

This category has only the following subcategory.

U